Thomann SP-5600

Wysyłka spodziewana do dnia Czwartek, 25.04.
Am
Super instrument na początek
AS music 01.10.2021
Zakupiłem już kilka tych instrumentów, zawsze polecam uczniom jako instrument z bardzo przyzwoitą klawiaturą, dodatkowo z maaasą brzmień.
Doskonale sprawdza się również jako podręczny klawisz na sali prób. Posiadałem również poprzedni model 4600 stary był nieco gorzej wykonany i schodziła farbka z obudowy. tych już chyba zamawiałem z 5 sztuk ANI JEDEN nie uległ jakiejkolwiek awarii.
Jest tylko jeden minus... waga, targać to na próbę, czy jakiś jammsession, bez case'a to koszmar. Jednak jeśli ma głównie stać w jednym miejscu, to nie mam wątpliwości, stosunek jakość cena 10.5 na 10!

Maksimum mozliwosci za minimalna cene.
MarcinMlyna 22.12.2017
Kupione dla dziecka do nauki gry.
Dziecko bardzo zadowolone, bo oprócz bardzo wyrazistego brzmienia jako pianino posiada jeszcze szereg funkcji które nie ograniczaja jego rozwoju i pomyslowosci.
Za:
bardzo dobre brzemieni,
swietne wykonczenie,
bardzo wygodne klawisze,
mnogosc funkcji przy zachowaniu najwyzszej jakosci

przeciw:
nie ma.

n
Kocham takie perelki
nawalony 08.02.2023
Moze i ten keyboard (a w zasadzie pianino cyfrowe z funkcjami keyboardu) nie ma 1000+ efektów dzwiekowych, ale te 600 na prawde w wiekszosci kreacji wystarczy. 88 klawiszy u keyboarda to na prawde rarytas. Wejscie/Wyjscie MIDI to super opcja (jeden z powodów mojej decyzji na ten keyboard, gdyz chcialem go podlaczyc do mojego profilu audio). Bardzo dobrze brzmi.
Minusy: Nie pamietam profesjonalnego terminu wiec powiem po chlopsku -> klawisze sie dosc ciezko naciska - dla niektórych moze byc to zaleta, dla osób które przesiadaja sie ze swojego pianina/fortepianu pewnie wada. Dla mnie jest to pierwszy klawiszowiec, ale mialem okazje popróbowac grania na pianinie u znajomych i tak jak tam czulem ze moja reka moze finezyjnie chodzic po klawiszach, tak tutaj jest to dosc toporne. Dlatego -1 za obsluge.
Wszystko inne jest na prawde na medal. W tej cenie pewnie najlepszy produkt na rynku.

J
Moja opinia
JaGogol 26.12.2018
Pianino uzywam od ponad roku do domowego grania.
Nie mam porównania z innymi pianinami elektrycznymi ale porównanie do pianina analogowego wypada bardzo przyzwoicie. Klawisze maja wystarczajacy "ciezar", dzwiek jest przyjemny. Do tego wbudowane elementy do grania jak na keybordzie (banki rytmów i brzmien, melodie demo, itp). Bardzo dobra reakcja dzwieku na naciskanie klawiszy. Instrument moge z czystym sumieniem polecic zarówno poczatkujacym jak i bardziej zaawansowanym. Jedyny minus (subiektywny!) to slyszalny stuk naciskanych klawiszy.
Ogólnie bardzo dobry stosunek ceny do jakosci.
Nie ma sie co obawiac zamówien internetowych w tym sklepie i przesylek. Instrument przychodzi bezpiecznie zapakowany. Rzeczywista cena jest bardzo zblizona do wyswietlanej i wynika z kursów walut.

P
Great for studio, not so great for live recording
Primko 06.05.2023
Weight and feel of keys are good, sound is great and vast library of sounds is really nice addition. My main purpose was to record midi, and it's great for that purpose. BUT the sound of keys is pretty loud, so live recording of this keyboard would be pain. There is possibility to record it directly through jack and it's good enough for me.

AT
Artur Taniek 18.11.2019
Najlepszy i najtańszy instrument klawiszowy z twardą klawiaturą. W tej grupie cenowej to najlepszy wybór. Dodawany pedał na wysokim poziomie. Świetne brzmienie pianina. Wielki wybór brzmień.

m
super piano
musikduck 30.01.2018
wspaniala klawiatura, brzmienia OK.. no i CENA Perfekcyjna do mozliwosci tego instrumentu.. uzywam go w domu i na koncertach.. POLECAM

Polecam
123mak 13.09.2023
Dla amatora do nauki super. Dużo instrumentów o dobrym brzmieniu.