Thon Rack Drawer 2U short

Szacowana dostawa pomiędzy Czwartek, 21.03. and Piątek, 22.03.
Z
Ziombel 10.09.2022
Ogólnie ok, ciekawy sposób zamknięcia, fajnie, że wysuwa się cała. Blaszka trochę cienka, a mimo to waży swoje.
Mój egzemplarz przyszedł popalcowany i trochę porysowany, więc może problemy wynikają z podróżowania jako czyjś zwrot, ale bywają problemy z zamknięciem, tj. coś czasem blokuje się pod koniec (chyba w prawej prowadnicy) i trzeba albo wycelować szufladą, albo trochę mocniej wcisnąć, by poszła dalej do pełnego zamknięcia.

B
Polecam
Barthus 15.03.2024
Thon Rack Drawer 2U short to niezastąpione rozwiązanie dla każdego poszukującego praktycznego sposobu na przechowywanie drobnych akcesoriów w szafach rackowych. Jego kompaktowy rozmiar zapewnia wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie niezbędnych przedmiotów, jednocześnie nie zajmując zbyt dużo przestrzeni. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość i niezawodność, co sprawia, że mogę bezpiecznie przechowywać swoje wartościowe akcesoria. Thon Rack Drawer 2U short to świetne rozwiązanie dla profesjonalistów, którzy cenią sobie organizację i wygodę w pracy, dlatego gorąco polecam ten produkt każdemu, kto potrzebuje praktycznego miejsca na przechowywanie drobnych rzeczy w swoim studio lub na scenie.

r
Useful drawer for shallow rack cases
rcie 05.10.2023
Very useful drawer that fits perfectly with shallow rack cases like Thomann Rack Case Shallow series.

Good quality built, but sometimes little bit difficult to close.

PA
Taki sobie
Piotr A 02.03.2024
Ciężkie i ma krawędź w górnej przedniej czesci co czasem utrudnia otwieranie i wyciąganie przedmiotów gdy się o nią zahaczy.

LP
Szuflada extra
Lukas Poland 11.03.2024
Pasuje do moich projektów.
Polecam sklep Thomann