TritonAudio FetHead

Szacowana dostawa pomiędzy Środa, 24.04. and Czwartek, 25.04.
d
Rewelacja
daneQ 22.05.2020
Dzięki temu urządzeniu mój SM7B dostał nowe życie. Niskie szumy, dobra jakość wykonania - choć to małe i nie pozorne urządzenie. Szybka wysyłka. Polecam

5 z plusem
Maruzniak 27.01.2023
Kupilem 2 egzemplarze do wykorzystania z Focusrite Scarlett 2i2 3rd Gen i dwoma mikrofonami Rode Procaster. Wykonuja swietna robóte. Jesli chodzi o ich wykonanie w mojej opinii sa to zdecydowanie produkty premium.

y
yetina 23.01.2024
For me it's a must have to use with a DIY geophone that I have. It reduces the noise floor to manageable levels, I'd say it saves me about 4-5/10 on the gain knob in my Zoom H6. I'm yet to test it on other microphones, but I feel convinced that if you're planning to do field recording this might boost the quality of your recordings if you own a budget (and thus slightly noisy) recorder/microphone. I intend to purchase one of these with each external microphone I buy from now on.

D
Znakomity preamp w swojej klasie cenowej.
Dobiś 24.07.2018
Uzywam na live w parze z MD 421 do saksofonu sopranowego i melodyki. Niektóre konsolety mialy problem z wysterowaniem tego mikrofonu - teraz jest znakomicie :) Preamp przezroczysty barwowo, solidnie wykonany, "swiatowy" design :)
Polecam!

k
Działa
kadafiks 23.09.2020
Działa, wykonanie jak najbardziej w porządku, cena konkurencyjna. Niezbędnik wstęg i Shure SM7B

R
Bardzo dobry przedwzmacniacz, dyskretny i cichy.
RinoP 10.09.2019
Nieoceniony przedwzmacniacz do mikrofonów dynamicznych, wstęgowych czy wszelkich innych nie wymagających zasilania phantom a wymagających wysokiego, dużego wzmocnienia - gaina.

PT
Makes you roll off gain know waaaaaaaaay down on your mic
Piotr Turtul 02.01.2022
Nice sound, very sturdy looking and compact, works perfectly with SM58 and Scarlett 2i2.

S
Super
Superp77 20.04.2023
Bardzo przydatna rzecz w studio, przy mikrofonach z małym wzmocnieniem. Naprawdę dodaje kopa!!! bardzo dobra jakość wykonania.

S
swietny booster
Seba.D 16.01.2023
Nieco drogi, ale bardzo dobry i dosc maly