Yamaha DTX-Multi 12

Wysyłka spodziewana do dnia Środa, 24.04.
R
Najlepszy multi-pad
Radek999 13.12.2022
Znakomity wyzwalacz sampli perkusyjnych, doskonała edycja własnych próbek dzięki aplikacji na ipad, jedyny mały minus to niewielkie opóźnienie wyzwalania sampli (utworów, wav, mp3, itp.) z ipada, ale można się przyzwyczaić. Bardzo dobra jakość padów i czułość. Mimo swojego wieku dorównuje, a nawet przewyższa jakościowo najnowsze produkty Rolanda i Alesisa. Nie każdemu spodoba się mały monochromatyczny wyświetlacz, a ja właśnie uwielbiam taki styl. Wszystko da się ogarnąć na ipadzie. 12 padów w jednym urządzeniu. Cena jak za takie możliwości bardzo dobra. Polecam
emisja hałasu

DTX jako moduł sterowany zewnętrznym sequencerem sprzętowym.
Marek M. Tomczak 27.09.2019
Yamaha ma, jak zwykle, dźwięki na bardzo wysokim poziomie. Jedno, co stanowi problem to nieintuicyjny interfejs i konieczność używania "trików" przy współpracy z sequencerem (tu: Novation SL Mk 3)- konieczność tworzenia na DTX paternów z określoną ścieżką Program Change: MSB... LSB... PC... zamiast możliwości ustawienia kanału midi i przypisania PC, co można by wykonać zdalnie. Po za tym genialny instrument.