1529 Evaluările clienților

4.8 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

953 Recenzii

3.190 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Vineri, 5.04. și Luni, 8.04.
A
Sunet Super, Accesibil, foarte util
Anonim 16.11.2015
Una din cele mai bune alegeri pe care le-am facut in tehnica sonora. Am avut un A&H ZED 420, cu un procesor Lxxicon pt efect si un compresor DBX. Le-m dat, am mai pus bani, si mi-am luat acest mixer.

Am mai avut Behringer inainte, si mi-am promis sa ma feresc de ei. Dar asta nu Behringer pe care il stiam eu....

Folosesc tableta Android si merge foarte bine. Un minus mic este ca atunci cand vrei sa controlezi volumul, parca mai bine se simte ceva fizic, decat un touchscreen. Restul parametrilor sunt foarte usor de editat si accesat. O sa imi iau un controller midi ca sa pot modifica volumul mai usor. Tableta pe care o am eu este si foarte proasta la touch, am folosit altele mai bune si merge mai bine. Dar la schimbari foarte fine ale potentiometrului, cred ca tot ceva fizic e mai bun.

Daca folosesti PC sau Laptot. nu ai probleme. Mouse-ul functioneaza foarte fin in modificare parametrilor, mai ales daca folosesti rotita (scroll wheel).

Ce sa spun, sunt foarte multumit. Poti salva scene pt diferite evenimente, numar de persoane, sali, etc.

Recomand cu incredere

w
good as just a mixer
wassabee 22.03.2022
Behringer is not giving MAC audio drivers hence I could not use the mixer as a DAW along with my mac.
Also, the Air Edit application is not great, ugly interface.
If you dont need the mixer as a DAW the audio quality is great.

KA
Kelemen A 25.07.2020
Il folosim pentru inregistrare audio cu ocazia concertelor pentru editare si mixaj ulterior.
Benzile audio inregistrate sunt decalitate impecabila.Pana in prezent l-am folosit la mai mult de 20 ori si nu am avut probleme. Este practic, usor de folosit.Il recomand.

i
Excelent!
ionutcpreda 28.08.2017
Un mixer excelent, portabil. O interfata intuitiva si foarte bine pusa la punct. O platforma extrem de versatila de la input pana la post FX. De asemenea, raportul calitate pret este unul foarte bun. Felicitari celor de la Behringer pentru inovatia adusa si ne asteptam si la mai mult de atat.

D
Mixer bun
Dudike 26.05.2017
Pro: Ideal pentru GIG-uri , portabil, usor de manevrat, soft bun, permite multitrack recording.

Contra: trebuie un router wireless separat ca sa supporte si sa nu se deconecteze la evenimente.

HC
HARRY CRAIOVA 03.05.2021
UN SUPER MIXER DIN TOATE PUNCTELE DE VEDERE.A FOST CEA MAI BUNA INVESTITIE DIN ULTIMUL TIMP.FOARTE USOR DE LUCRAT CU EL SI UN SUNET CORECT,MULT PESTE ORICE MIXER ANALOG.RECOMAND

M
Endurace test
Miboicu 29.06.2023
I have this product for a long time and it never let me down. Sound is good, wifi is good ( make shure to put a password to wifi connection ). Overall, really good product !

n
Nelubass xair xr18
nelubass 14.12.2018
recomand cu incredere acest produs e absolut incredibil ,nu o sa mai revin pe un mixer analogic niciodata ......buna treaba Behringer

S
Shadowmaster 18.08.2019
L-am pus deja in functiune. Usor de instalat si de utilizat. Calitatea este OK. A ajuns rapid alaturi de celelalte repere comandate.