133 Evaluările clienților

4.6 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

56 Recenzii

44 lei
2.200 lei / l •
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Joi, 25.04. și Vineri, 26.04.
C
O solu?ie de cur??are perfecta!!!
Ciobi87 27.11.2018
M-am tot uitat pe net de o solu?ie de cur??are a viorii cât mai buna ?i sa aib? un raport calitate-pre? cât mai ok.Din nou, Thomann a venit cu rezolvarea problemei mele. Dup? ce am analizat diferite solu?ii pentru cur??area ?i între?inerea instrumentului(vioara mai exact) ?i dup? ce am citit ?N? recenzii m-am hot?ra sa Cumpar Bellacura. Dupa ce mixa ajuns coletul ?i am v?zut cât de mic? e Sticlu?a m-am sup?rat un pic, dar citisem in recenzii ca nu e nevoie de mult produs pentru a îngriji lemnul din care e f?cut instrumentul t?u. Cu doar câteva pic?turi po?i sa cure?i toat? vioara. Mi se pare excep?ional ca are instructive in mai multe limbi, asta ajuta mult. Dup? ce aplici bine produsul pe toat? suprafa?a instrumentului trebuie sa îl la?i sa ac?ioneze 10 minute ?i dup? aia sa lustruie?te toat? suprafa?a ca sa ii dai luciu. Dac? ai f?cut toate astea, te asigur ca instrumentul t?u va suna ?i va arata perfect. Ac?ioneaz? ca o ceara dup? ce ai terminat cur??area ?i lustruirea instrumentului. Nu uita sa agita bine de tot Sticlu?a înainte de fiecar utilizare pentru ca e o emulsie ?i se deconteaz?. In rest, toate bune ?i frumoase

A
O solutie foarte utila
ANDREW13YGN 27.02.2017
Acest polish pentru intrumentele cu coarde si arcus este foarte util si usor de utilizat.
Instrumentului luceste destul de intes dupa utilizarea solutiei. Utilizata in mod frecvent solutia improspateaza lemnul instrumentului si ii confera un plus de elasticitate. Curata foarte bine si resturile de praf de sacaz. Un alt plus care il are aceasta solutie este mirosul foarte placut. Imi curat deasemenea si lemnul arcuselor cu aceasta solutie. Recomand!