4869 Evaluările clienților

4.8 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

2515 Recenzii

679 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Luni, 22.04. și Marţi, 23.04.
S
Foarte comode si sunet clar
Sound-Humans.ro 10.12.2020
Eram in cautarea unor casti pentru studio si dupa mai multe cautari si recenzii m-am hotarat sa incerc DT 770 Pro. Si nu regret alegerea facuta. Am mai probat si alte casti dar nimic nu se compara cu acestea.
Sunetul nu mai este in capul sau urechea ta ci cumva te inconjoara. Iti da o senzatie de spatialitate cum nu stiu sa o descriu. Auzi detalii foarte bine si prezente iar bassul este foarte profund.
Si pe langa sunet sunt si foarte comode. Poti sta cu orele cu ele pe urechi si nu te dor urechile sau capul.
Recomand cu toata increderea.

IB
Ion Briceag 04.03.2022
Am aceste casti de doi ani.
Dupa primul an, m-am ales cu fir un de par inauntrul lor, in partea dreapta (pe membrana) si a inceput scoata un sunet, ca si cum ar fi o biluta inauntru. Am cautat pe net informatii despre treaba asta si am vazut ca e ceva destul de comun pentru beyerdynamic. Indrumat de multe clipuri si tot felul de scrieri de pe tot felul de forumuri, a trebuit sa folosesc frecvente de 150Hz ca sa pot deplasa firul, insa degeaba. Mai era o solutie, dar destul de fatala. Solutia era sa deschid casca si sa scot firul de acolo cu o penseta de plastic, cu mare grija, pentru ca invelisul acela e foarte fragil. Am inceput operatiunea, am reusit sa-l indepartez si indoisem membrana. Credeam ca sunt duse. Sunetul era inca acolo, dar a mai durat 3-4 saptamani, iar apoi si-a revenit .
Acum in al doilea an , fiind niste casti closed back si purtandu-le excesiv, m-am ales cu un tinnitus destul de sever, culmea, tot pe partea dreapta. In rest, mi-am facut treaba cu ele se imbina bine cu mpc one.
Cam atat, toate cele bune!

C
casti bune, dar nu pe gustul meu!
CipriPopescu 12.12.2021
Le-am cumparat pentru cabina de inregistrari, dar nu le-am folosit atat de mult. Ma asteptam la un sunet mai placut, dar e destul de harsh in casti, mai ales atunci cand iti asculti propria voce. Nu sunt pe gustul meu. Daca folosesti un eq de corectie, se poate ameliora problema duritatii dar as fi vrut sa nu fie nevoie. Ma asteptam la o spatialitate mai mare, in schimb ma sufoca sunetul, parca il aud in creier. E posibil totusi ca produsul meu sa fi fost defect din fabrica, in fine.

d
Raport calitate pret foarte bun.
danionix 11.10.2022
Sunt alegerea cea mai potrivita din toate punctele de vedere .

A
Best Headphones
Anonim 14.01.2023
You will make the best choice by buying these headphones

D
beyerdynamic DT-770 Pro 250 Ohms
Doru_zta 22.11.2020
Recomand cu mare drag aceste casti pentru studio. Sunt absolut geniale pentru inregistrare cat si pentru a face mix pe ele. Super pret!!!
Merita fiecare banut!

Great flat sound
5CORP1000N-X 21.01.2023
I love them, grear for mixing or tracking. I tend to use my ATs for the little bass boost on them when I produce.

CA
Sunt ce trebuie
Cosmin Arsene 17.04.2023
Sunt niste casti foarte bune, insa mi ar fi plăcut sa contureze frecventele joase putin mai bine. Important este ca Iti faci treaba cu ele su au un sunet. foarte clar.

D
Căști deosebite
DJohnD 18.06.2023
Are un sunet deosebit. Este comfortabilă.

L
High quality of sound
LLGA 28.03.2024
The sound is very pure with a high quality and not altered. It has a very good frequency response and are very confortable for long sessions.