615 Evaluările clienților

4.8 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

425 Recenzii

2.645 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Joi, 4.04. și Vineri, 5.04.
b
Nu e chiar ca in review-uri
bobbyg 30.04.2019
Am fost foarte entuziasmat cand am comandat acest sistem S1 Pro. Am citit review-uri, m-am uitat pe youtube, etc. Peste tot numai laude si toti erau mirati ce putere incredibila are acest sistem. Ok, a ajuns sistemul si am facut proba. Microfonul suna ok-ish, dar clapa distorsiona la un volum destul de mic (ma refer la difuzorul de 6"). Difuzoarele de inalte suna superb, exact ce trebuie, cu alt woofer ar fi ok. Am incercat 100 de variante de eq parametric, maxx audio, etc... nici o sansa. Scria cineva ca are un bass nemaipomenit... pai eu nu stiu ce sa zic, poate de ascultat acasa in dormitor, de pe telefon. Nu cred ca ar face fata la 100 de persoane. Nu vreau sa se inteleaga gresit, am vrut sa il folosesc in restaurant pentru cover-uri la volum decent, nu la nunta cu manele. Din pacate nici asa nu cred ca ar fi facut fata, asa ca l-am returnat.
Ca si constructie este super, plasticul este de cea mai buna calitate, fundul cauciucat, mufe si butoane perfecte. Aspectul este super, pacat ca nu si functionalitatea.
Daca esti chitarist folkist si canti doar cu o electroacustica si un sm58 e ok... dar nimic mai mult.

DM
THOMANN BOSE S1 PRO
DJ MISU 13.02.2018
Buna seara muzicieni de pretutindeni!
Scriu cateva randuri in legatura cu acest mic monstrulet BOSE S1 PRO...De la inceput doresc sa precizez ca acest sistem este Made in China,chiar si asa se cunoaste unde pune Bose mana...ESTE ABSOLUT DEMENTIAL.
1 -Marimea
2-Puterea
3-Basul(criminal)
4-Portabilitatea
5-Sunetul Bose
6-Bluetooth
7-Baterie
8-Husa
Toate acestea il fac un Best Buy la capitolul boxa portabila(chiar si pretul,depinde cum privim lucrurile si pt ce il cumparam)
Eu personal l-am achizitionat pt placerea de a,asculta muzica oriunde CU BATERIE BINEINTELES
Sunt posesor de Bose Sound Dock 2 tot portabil dar fara Bluetooth si stiu ce inseamna Bose la acest capitol.
Este foarte ok pt Dj,Prezentari,Muzicieni,etc...
RECOMAND 100%...THE BEST
DANKE THOMANN;))

GR
Sunet deosebit recomand
Ganciu Robert 21.05.2021
In urma review-urilor vazute m-am hotarat sa comand 2 buc. care le folosesc acasa cat si la o casa la curte in gradina.
Le-am imperecheat in aplicatie stereo si sunetul este dea dreptul uluitor, incredibil ce sunet "mare" si clar poate iesi din doua incinte asa de compacte.
Recomand calitatea BOSE, sunt unici.
Momentan nu am ce spun contra.
Sunt super multumit de achizitie.
Recomand cu caldura

MC
Super boxa!
Mircea C. 08.12.2019
Parerea mea este, ca este foarte ok pentru a asculta muzica de placere, atat in inerior cat si in exterior suna foarte clar si tare avand in vedere dimensiunile sale.Recomand!

A
Bose s1 pro
Anonim 08.04.2023
Exact cum mă așteptam,nici ce-a mai mică urmă de îndoială.Este tot cea ce așteptam de la o portabilă.Multumesc Thomann!Reconand100%

A
Excelent
Adstan 11.12.2023
Le folosesc de peste un an si se comporta excelent. Fie ca le conectez prin aplicatia d epe telefon, fie ca le conectez prin cablu- la telefon sau laptop- pot tine un eveniment coerent pentru o sala cu capacitate de 100 de persoane. Microfoanele, de asemenea, de cableaza usor si sunetul este impecabil. Multumesc

D
Super boxa
Dmereutza 01.09.2023
Am comandat-o pentru fiica mea sa facă repetiții!
M-am îndrăgostit de sunet! Fie in casa, fie pe terasa sau plaja se aude excepțional, tocmai de aia am mai comandat una ca merg imperecheate!