876 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

574 Recenzii

711 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Joi, 4.04. și Vineri, 5.04.
PB
Cea mai buna investitie pe care am facut-o
Paty Banana 08.12.2020
Obisnuiam sa tot schimb seturi de corzi, nu stiam niciodata ce gauge-uri vreau, pentru ca treceam dintr-un tuning in altul. Pedala asta mi-a usurat viata. Trec din drop D pana in drop G# in cateva secunde, foarte usor, si suna si chiar destul de bine, mai ales daca nu cobori mult.
Efectul de dry+octave nu credeam ca o sa il folosesc niciodata, dar defapt chiar e un efect interesant si dragut si ce aduce un spice din cand in cand.
Pedala este construita foarte bine, nu am ce sa ii reprosez, pare rezistenta, dar nu ma pot pronunta prea bine, deoarece o tin doar pe birou.
Un mic dezavantaj ar fi faptul ca atunci cand cant la volum mic se poate intampla sa aud corzile, fiind in alt acordaj decat ce se aude din amp/boxe si poate suna groaznic asta. Dar daca cant la casti sau la volum mai inalt, nu e o problema.

Pe scurt, daca folosesti multe tuning-uri si ai doar o chitara si te deranjeaza diferentele de tensiune cand schimbi tuning-ul, o recomand.

T
Just get one
Tannhauser 19.03.2023
Everything positive and negative has been said in countless reviews before mine. So just get one. It's by far the most important piece of gear besides the amp/fx processor. It's priceless.

G
Foarte buna
George992 18.03.2024
Cumpara-l cu incredere pana nu o sa fie prea scump