307 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

186 Recenzii

468 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Joi, 25.04. și Vineri, 26.04.
AC
Un set de cabluri foarte bun, cu mici excepții
Alex Cioata 13.07.2020
Am cumpărat kit-ul pentru un pedalboard care înlocuiește nevoia de a folosi un amplificator. Am folosit deja pedalboard-ul atât la înregistrări cât și live și n-am avut probleme.

Pros:
Ca design, îmi plac jack-urile mici, oferă foarte mult spațiu pe pedalboard și culoare iese în evidență.

Sunt destul de ușor de asamblat, chiar cred că te pot salva din orice situație, dar e bine să ai mereu un patent cu tine, ca să le poți strânge cum trebuie.

Cons:
Forma jack-ului e una ciudată și nu se potrivește perfect cu orice pedală, dau impresia că nu intră de tot, însă nu am avut probleme în general, doar cu o pedală veche de la Boss (CE-2B Bass Chorus), din seria veche cu alimentare AC.

Pe scurt: E un kit foarte bun, sună bine, e ușor de montat, arată super, e foarte ergonomic, dar trebuie să fii atent cu anumite pedale.

A
Expensive, but so worth it
Anonim 08.07.2016
Pros:
Building each cable is really as easy as advertised
Best cable core I've ever seen. Solid, thick copper center.
For pedalboards that have pedals with loops in them (like Noise Gates do) being able to cut wires to whatever weird length you need is invaluable

Cons:
Wear gloves when building more than two cables. The screws are very solid and you can easily hurt your fingers. Not a huge problem, just make sure you don't hurt yourself.

Overall, highly recommended!