345 Evaluările clienților

4.6 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Caracteristici

Măiestrie

244 Recenzii

833 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Marţi, 23.04. și Miercuri, 24.04.
A
Grozav, aproape perfect!
Anonim 04.10.2016
Greu de batut pretul pentru asa un produs. Nu am gasit un loop switcher atât de complex si compact la alti producatori. Calitatea butoanelor (switch-urilor) în sine nu este deloc grozava. Este usor de programat în schimb, chiar si functiile MIDI. Pe de alta parte nu cred ca este true bypass în totalitate, poate buclele (loop-urile) sunt, însa fara sa fie alimentat switcher-ul, nu lasa semnalul sa treaca. Un simplu cablu de la intrument în input-ul unitatii, si unul din output în amplificator NU va avea nici un efect fara ca unitatea sa fie alimentata! Nu este true bypass în acest sens. Cu toate astea, tonul nu este afectat. Nu produce zgomote nedorite, desi BOSS SY-300 face un pâcâit pronuntat prima data când este introdus în bucla (când schimbi pe un program care contine pedala pentru prima data). Nu stiu daca la fel s-ar manifesta si alte pedale digitale. Aceasta problema nu exista la pedalele analogice. Ceea ce lipseste (din punctul meu de vedere) ar fi câteva optiuni de programare, de ex: apasarea aceluiasi switch activeaza un preset sau intra în bypass (daca presetul a fost activat în prealabil), pot fi programate functii pentru modul bypass însa nu si daca sa intre sau nu în bypass (greu de iertat o astel de omisiune când toate celelate functii sunt deja prezente si usor de folosit). Butonul de mute nu este programabil. O apasare activeaza tuner-ul, o a doua apasare întrerupe semnalul (mute) si mentine tunerul. Ar fi ultil si poti programa mute-ul si tuner-ul dintr-o singura apasare. Toate acestea fiind spuse, consider ca Harley Benton FXL8 Pro este un loop switcher foarte greu de batut. Daca ar fi cu adevarat true bypass, si ar avea si switch-uri de calitate, câteva functii de programare în plus, chiar si la un pret mai mare, ar fi incredibil!
Caracteristici
Măiestrie