1606 Evaluările clienților

4.1 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

726 Recenzii

289 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Joi, 25.04. și Vineri, 26.04.
A
Mic dar satisfacator
Angelein 19.01.2016
Pentru un amplificator destul de mic pot spune ca este ok, mai ales la pretul acestuia. Sunetul pe clean este clar si frumos, iar pe overdrive suna in regula, tinand cont de pret si marime. Nu este un amplificator de performanta, dar este bun pentru a invata cu el sau a exersa acasa. Faptul ca are slot pentru MP3 si casti ii aduce un plus. Eu am un model mai vechi de amplificator, cel care nu are mufa jack 3.5 mm la casti si nici nu are atatea butoane de egalizat. Deci amplificatorul meu este mai slab si cu toate astea suna ok. Acesta are destule pentru a fi cu mult mai puternic fara de versiunea mea inapoiata a amplificatorului.

HB
Harley Benton sc 400 sbk 29.05.2020
perfect for home/street play. can be really loud if needed tho! distorsion, bass, middle and treble; very good, i highly recommend it

R
good
RaresMotanu 13.11.2021
its very good for a starter amp and for that money

C
Amplificatorul perfect pentru repetitii
Conserva 08.12.2023
Este mic si foarte usor de manevrat, incape in majoritatea gentilor. Are mufa aux pentru casti, perfect pentru sesiuni de noapte de repetitii. Are un canal cu overdrive, sunetul nu este cel mai calitativ dar pentru un amplificator de 10W suna ok. Nimic de reprosat pentru canalul clean.

Ab
Amplificator bun 26.04.2023
Este un aplificator foarte bun,dar dupa parerea mea are cablul putin cam scurt,dar in rest,este foarte bun!

HY
Honceriu Yannis 20.09.2023
ca un amplificator pentru începători,e perfect și îl recomand pentru un încep!