5171 Evaluările clienților

4.7 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

3015 Recenzii

189 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Luni, 29.04. și Marţi, 30.04.
D
Perfect pentru pedalboard pentru 5 pedale
DanChitaristu 07.01.2021
Micut, fara zgomot datorita faptului ca intrarile sunt izolate, ocupa spatiu cat o pedala pe pedalboard.
Este perfect pentru a alimenta independent cele 5 pedale de chitara pe un pedalboard si sa-mi ofere un sunet fara zgomot adaugat.

c
Just the best...
cotrus 05.02.2018
For this price, this is sure the best option. I've recomended it to everybody. I personally have 3 of these since 2012.

L
Excelent
Luci. 07.03.2018
Un produs foarte bun.
Recomand cu drag. Nu am absolut nimic sa-i reprosez.

X
Ceea ce căutam!
Xerxes616 16.09.2022
Un power supply de buget foarte folositor când ai nevoie sa îți pui numai câteva pedale esențiale la setup-ul tău.

S
Suficient !
Sokoloros 02.01.2023
venind de la alimentare standard , trecand la alimentare izolata face o diferenta majora in sunetul de fond . daca folositi pedale de distorsie ,parerea mea obligatoriu aveti nevoie de o sursa izolata. Cat despre sursa asta ? e ieftina , isi face treaba dar nu are suficiente iesiri pentru mine.

MU
Great !
Marius Ursu 25.03.2024
Probably the best power suppy for up to 5 pedals (9V 120mA each output). Comes with a lot of cables. Great value for the money. Not recommended for high consumption pedals, but should be fine for most of them.