652 Evaluările clienților

4.6 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

Caracteristici

Sunet

Măiestrie

524 Recenzii

979 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Luni, 22.04. și Marţi, 23.04.
K
Kiroo 24.05.2020
Desi sun fan Strat, mi-am dorit un LP mai usor de bend-uit avand griful mai scurt cu 2 cm. Buna chitara, se poate canta la ea abia scoasa din cutie, dar mici reglaje sunt utile. Arata bine, E finisata atent. Freturile cam abrazive, dar le trece cu uzura sau cu finisaj. Dozele sunt OK, suna Alnico 5, asa cum trebuie. Nu imi plac potentiometrele, mai precis knob-urile, pastreaza lookul origiunal LP, dar avand comutator single coil nu ai aderenta sa-l ridici, Merita inlocuite cele de volum. Fiind o copie Les Paul e din mahon si e grea, iar griful e cam gros, eu unul l-am ajustat. Tunerele nu sunt grozave dar isi fac treaba decent si nu vad alternative mai bune fara sa afectezi aspectul vintage si fara sa fii nevoit sa dai alte gauri. Tinand cont de pret sunt multumit si recomand.
Dupa 1 an: am schimbat pragusul (nut) cu Tusq. Asta era primul lucru crare trebuia sa-l fac. Originalul era un plastic gol inauntru fara rezonanta. Ce diferenta.
Caracteristici
Sunet