159 Evaluările clienților

4.8 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

99 Recenzii

545 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Luni, 29.04. și Marţi, 30.04.
t
Un produs minunat
tommyswiss 01.09.2020
Desi este mai scump decat concurenta.. aceste standuri de masa nu prea au concurenta. Fac exact ce trebuie sa faca si o fac bine. Datorita celor 2 setari de inaltime le pot pune la acelasi nivel cu display-ul calculatorului (ceea ce este doar un plus), ele fiind necesare doar pentru a elimina vibratiile din birou. Recomand oricui.
Decat sa investesti in monitoare de 2-3 ori mai scumpe si sa le tii pe padurile standard cu care vin (cele care seamana cu un mousepad) mai degraba recomand o pereche standard de monitoare insotita de aceste mini standuri.

Eu am o pereche de M-Audio BX5 D3 si poate nu i se pare logic oricui sa dea 100 euro pe standuri pentru niste monitoare care au costat doar 180... ei bine nu e chiar asa. Diferenta intre ISO-155 si padurile cu care au venit la pachet monitoarele e de la cer la pamant.

Pentru a va asigura ca isi fac treaba si mai bine, asigurativa ca monitoarele sunt destul de departe de perete, macar 30-40cm, dealtfel basul va fi absorbit de perete de la disipator si poate cauza oricum sunete de la vibratii.

m
Good product
mariusluk 04.12.2018
i have used this product on a pair of focal shape 65.
If don't have room treatment it's a must product, if u have room treatment there are cheaper solution, with better results. i have also the old version witch to my opinion is better build