170 Evaluările clienților

4.5 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

109 Recenzii

2.111 lei
Transport gratuit incl. TVA
Disponibil in 2-3 Saptamani
Disponibil in 2-3 Saptamani

Asteptam acest produs in stoc curand si va putea fi expediat imediat.

Informații despre livrare
B
Perfecte pentru invatat si exersat
Brabuleanu 24.09.2023
Este un set de tobe perfect pentru invatat si exersat dar cam atat. A trebuit sa inlocuiesc snare drum-ul de doua ori deoarece s-a stricat dupa ce am utilizat setul un timp indelungat. Trebuie sa fie montat neaparat pe un covor deoarece hi hat pedal-ul si kick pedal-ul nu au cauciuc, doar velcro si aluneca pe orice suprafata neteda. Nu poate fi montat chiar in orice pozitie deci va fi nevoie de niste sacrificii din punctul de vedere al posturii dar acest lucru nu e neaparat vina setului, poate fi vina mea ca nu am stiut sa il montez corect.
Overall, imi place cum suna, imi place cum se simt mesh head-urile si imi face placere sa cant la acest set de tobe.

JP
instrument pt invatat si exersat
Johny Percu 29.12.2020
Am cumparat acest instrument, pentru fiica mea care este in anul intai la percutie. Este un produs de calitate, usor de montat is de pus in functiune. Suna bine (cu monitor) avand in vedere ca este un instrument electronic. Folosit cu casti nu produce zgomot mare. Sunt multumit de produs si recomand cu incredere.