350 Evaluările clienților

4.6 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

235 Recenzii

1.599 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Joi, 4.04. și Vineri, 5.04.
M
Recomand acest mobilier
MarianoHd 21.11.2019
Am fost placut surprins atunci cand am deschis coletul,deoarece nu ma asteptam ca acesta sa fie atat de calitativ.Are o constructie foarte solida,iar pentru aceasta suma isi merita banii garantat.Suportul pentru claviatura,se potriveste exact la fix cu claviatura Komplete S61.
Pro : Constructie foarte solida,design placut,iar montajul se poate face de oricine in 30 de minute maxim.
Contra : Singurul minus,din punctul meu de vedere ar fi rotile incluse.Consider ca nu isi au rostul,fiind vorba de un mobilier de studio,nu cred ca il plimba nimeni prin incapere.Erau mai utile niste picioare fixe (eu asta am pus).Una peste alta,recomand cu drag si pentru home studio,dar si pentru profesionisti.

MG
Un birou excelent pentru prețul său
MHM Guitar 12.06.2020
Biroul este foarte solid și materialele sunt de calitate. Eu n-am avut probleme cu roțile, dar nici nu am ținut un echipament foarte greu pe el.

Mare grijă să măsurați bine camera în care îl veți pune pentru că este imens și veți avea nevoie de încă 20 de cm în jurul lui.