978 Evaluările clienților

4.3 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

426 Recenzii

55 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Luni, 22.04. și Marţi, 23.04.
IM
Ionescu Marian 17.10.2018
Detin modelul Stairville CLB4 RGB Compact LED Bar 4 si am luat telecomanda exact pentru acest model. Sunt compatibile (telecomanda cu setul de lumini), recomand telecomanda.

RR
Recomand !
Romeo Radu 06.03.2018
Control foarte bun de la distanta, am cumparat 2 seturi de lumini modele diferite de la aceeasi firma si se potriveste aceeasi telecomanda.

a
DJ
adi2dor 08.02.2018
Telecomanda este super ok, mult mai buna decat sistemul de pedale. Are functii in plus si poti sa o manipulezi mult mai repede. Butonul de STROB face toti banii si este util la petreceri, la fel ca si cele de fixare a culorii. Recomand 100%

DD
Un produs practic
Dj DanielRO 03.05.2022
E un produs care te scapa de controlerul dmx, insa nu e cel mai fiabil produs. Din acest punct de vedere, o steluta in plus, care mi-a trimis un alt produs in urma unui mail. Multumesc!

t
utila
toptoptop 12.06.2022
o telecomanda utila si eficienta

M
Foarte eficienta! Recomand
Mario_N 05.02.2024
Recomand cu incredere pentru controlul luminilor. Foarte eficienta in utilizare!