5724 Evaluările clienților

4.5 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

3077 Recenzii

122 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Luni, 22.04. și Marţi, 23.04.
D
Sunet de 5*
D.R.E. 01.02.2021
Desi am citit multe reviews pozitive despre ele, nu am avut asteptari prea mari. Probabil ca am fost si influentat de pretul mult sub medie. Dar spre surprinderea mea castile sunt superbe. Low si mid range-ul sunt impecabile cu foarte mult soundstage. Inaltele sunt un pic ascutie. Se simte un pic de boost. Unde in schimb se vede pretul este la comfort si la calitatea materialelor. Dupa 10 minute deja simti urechile transpirand.

Dupa test A/B in comparatie cu M50x-urile, am lasat AT-urile in husa lor si le pastrez doar pentru acele momente cand am nevoie de full closed headphones. Prefer sa sufar un pic la comfort pentru un sound mai calitativ.

In concluzie am ramas foarte placut surprins de ce ofera.

L
L.M.C. 27.11.2017
am achizitionat aceste casti suplimentar pe langa cele care le-am primit la set cu YDP-143,( t.bone HD 200) pentru a asculta impreuna cu fiul meu notele cantate la pian. Am testat si pe PC pe diferite melodii si teste de sunet , si pot spune ca sunt impresionat de calitatea sunetului
pro:
- reglaj automat pe marimea capului
- confortabile
- sunet excelent
- cablu lung
- conector prin infiletare de la Jack mic la mare
cons:
- none

d
Extrem de bune
danutzdar 26.01.2021
Am cumparat aceste casti pentru micul meu home studio si pot spune ca sunt pe deplin satisfacut de calitatea si puterea sunetului pe care acestea le produc.
Castile vin cu un adaptor Jack 6.3mm care este foarte util daca vrei sa le conectezi la o interfata audio sau la un mixer. Insa ele pot fi folosite cu usurinta chiar si la calculator/laptop/telefon si orice alte dispozitive audio.
Le recomand cu toata increderea.

AU
Amazing Headphones !
Adi Udrea 08.04.2020
At first I had the feeling that these HP are low quality because of the price but I was amazed how good they sound and how comfortable they are . I strongly recomend them !

V
Excelente
VasileB 19.02.2019
Folosesc castile pentru monitorizare, pe mixer si pe camera video. Sunet clar, raspuns liniar pe toate frecventele. Nu le recomand în medii zgomotoase. Constructie foarte solida, pentru banii astia. Cablul este suficient de lung ca sa poata fi folosit în diverse aplicatii.

Căști profi!
Alin89c 27.05.2019
Mi se pare sunetul cu cam multe înalte. În orice caz, le am conectate la un distribuitor de semnal ce are încorporat la fiecare ieșire câte un egalizator de frecvențe. Dau de-acolo înaltele mai încet și totul merge brici!

Cum spune si numele SuperLux
Abdon_AP 08.03.2023
Dupa prima casca achizitonata, am recomandat si altora, si am mai cumparat o bucata.

C
Great headphones
CiciGoro 10.01.2023
They sound great and are very confortable. I use them at a digital piano for a couple of hours every day.

I also own two Beyerdynamics (DT 900 Pro X and DT 700 Pro X). Which I love. Compaired to them? Very little difference. And the Beyerdynamics are ten times more expensive.

So you cannot go wrong with this headphones.

Anonim 03.10.2016
Castile sunt foarte ok in ceea ce priveste raportul calitate/pret. Le-am luat cu tobele electronice si sunt perfecte pentru studiu. Foarte confortabile. Parca simt nevoia totusi de niste frecvente joase mai proeminente.

S
Amazing pair of headphones
Sam` 17.02.2024
Comfortable with good sound, they cover the whole ear and they feel soft when they do so.