5287 Evaluările clienților

4.3 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

2092 Recenzii

68 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Luni, 22.04. și Marţi, 23.04.
A
Ok, dar putin fragila in anumite parti.
Angelein 19.01.2016
Husa este ok din punct de vedere al marimi, incapand in ea fara probleme chitari normale gen Stratocaster, Les Paul si Telecaster. Exista si varianta pentru chitare heavy, de aceea nu am de ce sa pun un punct contra. Ceea ce am observat este ca panza de interior este fragila totusi. Daca aveti corzile taiate umpic prea lungi la tunerele de la chitara, astfel incat sa atinga materialul, in timp va face o gaura urata in material, dar neajungand sa faca gaura in toata husa, ci doar in primul strat de material. Dar nu afecteaza deloc chitara. In schimb, este ok.

Great bag for the buck
Anonim 23.01.2016
If you don't need a solid case or a really thick bag, Thomann's Eco is the thing to have. Don't expect it to offer enhanced protection, but look for excellent quality. The pocket is pretty roomy, I managed to fit my cable, tuner, pick box, and there could be room for more if needed. Great product if you don't want to invest in something expensive.

K
Decent gigbag at an affordable price
Krossfire 14.04.2023
I always found gigbags to be quite expensive for their particular build and use. Luckily, now we have Thomann to thank for affordable and quality guitar accessories.

I have absolutely nothing to say against this particular gigbag. I use it to protect my new practice guitar, a Harley Benton - it looks cool and feels like a more premium accessory.

RT
Bun
Razvan Teodorescu 12.03.2020
E o husă bună. Se potrivește cu majoritatea chitarelor electrice gen Strat, Tele, LP. Este subțire, deci nu oferă nicun fel de protecție, dar este ușor de folosit atunci când nu ai neapărat nevoie de un hard case.

Best cheap gigbag
AndreiBacs 02.05.2023
Bought this for my first Strat and its very useful, can easily put all my picks, capo and all in it.
Great value for the buck

MT
Efficient
Mihai Tanase 30.01.2022
Well made and safe...just a great product

HB
Harley Benton sc 400 sbk 29.05.2020
easy to use and wide :)

R
Husă
Raluk 20.12.2022
Recomand, am achiziționat husa de aproape 2 ani și nu s-a deteriorat este de foarte bună calitate.

a
good
andreidorobantu 21.11.2023
i gave it 4 stars because if u keep an heavy sg in it or les paul it kinda rips but not that bad, overall is good quality

Cea mai buna husa
Anonim 14.06.2023
Chitara mea sta perfect in aceasta husa , este moale si o tine strans