803 Evaluările clienților

4.6 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

519 Recenzii

1.959 lei
toate prețurile includ TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare gratuită așteptată între Marţi, 2.04. și Miercuri, 3.04.
SR
The best low cost choice
Samuel Romania 04.12.2017
I have to admit that I didn't expect to hear a sound like this from a low cost piano. By far it is the best deal you can get for under 400 euro. The sound is clear and even at the max level on volume it doesn't distort the sound. The display it is hard to read from certain angle but most of the time you will look at the keys or the music sheet. I didn't give 5 stars on finishing because I am worried about the keys. They are made of a shiny plastic that over time may scratch. If you are a beginner player like me, you should consider this piano. Good job Thomann!!!

B
Brand 28.12.2018
Un produs excelent. Sunet foarte bun, neasteptat. Raport calitate - pret comparabil cu nume consacrate in acest domeniu.

D
Tastatura are chei dezacordate
DoinaP 09.01.2022
Claviatura pe care am primit-o în 06.01.2022 are câteva clape cu suentul dezacordat
Nu am primit niciun răspuns încă la mesajul meu cu ce ar trebui sa fac sa se rezolve problema😔

L
Excelent
Lorenna 05.12.2021
Un pian deosebit, excelent in manipulare si design. Recomand!

E
Pian bun
Eugen-ab 06.11.2020
Zilele trecute a sosit un pian electronic și vreau să spun că am fost plăcut surprins de calitatea construcției și de sunetele destul de realiste. Pentru acești bani, acesta este cu adevărat cel mai bun lucru de pe piață. Trebuie totuși să-ți dai seama de funcții, deoarece este intuitiv complicat, dar cred că o să-mi dau seama cu timpul. Taste destul de clare și pianistul o va aprecia.

n
Excelent
niac85 20.12.2022
An exceptional product. I recommend with all confidence!
Quality ratio - price comparable to established names in this field.

A
Anonim 10.12.2016
Thomann SP 5600-În opinia mea este un produs cu un raport calitate pre? foarte bun,materialele folosite pentru construc?ie sunt de calitate, iar sunetul este foarte bun. Nu ve?i fi dezamagi?i dac? il achizi?iona?i.