33 Evaluările clienților

4.9 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

27 Recenzii

13.290 lei
Transport gratuit incl. TVA
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Expediere preconizată până Luni, 29.04.
GM
Super chitara!
Gigi Marin 18.01.2022
Mi-am dorit demult acest model Gibson și in sfârșit îl am. De la prima impresie te cucerește , este foarte frumoasa și finisata. Are sustain bun și a trecut cu brio proba grosimii grifului care este 50’s și m-am temut ca este mai gros decât Custom-ul cu care eram obișnuit dar… surpriza… este perfect!! Se cânta ușor pe ea și are multe tonuri pe care le poți explora in timp.
E o prezenta puternica, poți avea încredere in ea și suna foarte bine!!! Eu sunt recunoscător!
Mulțumesc Thomann pentru profesionalism !!
O chitara de vis!

G
La ce am gandit, ... am primit !
Gerico 15.08.2023
Am avut surpriza sa aiba anul de fabricatie 2020, iar asteptarile mele au fost depasite din toate punctele de vedere, fara probleme estetice, sustain foarte bun, setarea bine facuta din fabrica!
Multumesc, THOMANN pentru serviciile de calitate si pentru transportul care a sosit la timp !