2730 Evaluările clienților

4.8 / 5

Pentru a evalua produse trebuie să fiţi logat.

Reţineţi: Pentru a preveni evaluările bazate pe zvonuri sau reclame ascunse permitem doar evaluări de lşa clienţii noştri reali, şi care au cumpărat echipamente de la noi.

După logare veţi găsi de asemenea toate articolele care pot fi evaluate Centrul Logare Clienţi.

1134 Recenzii

568 lei
Include TVA la care se adaugă 89 lei costul de transport
în stoc
în stoc

Acest produs e disponibil în stoc și poate fi expediat imediat.

Informații despre livrare
Livrare aprox. între Luni, 13.05. și Marţi, 14.05.
A
Beni
Anonim 07.01.2017
Folosesc microfonul impreuna cu sistemul Bose L1 compact. Nu degeaba acest microfon este o legenda. Claritate, sunet foarte bun atat pentru prezentari cat si pentru vocal. Folosesc sistemul pentru diverse conferinte, programe religioase (in care se canta) si nu m-a dezamagit niciodata. Pret bun si calitate mare!

CI
Shure SM58
Csongor Istvan 04.09.2022
Shure SM58, szerintem nincs mit kommentalni. A legismertebb dinamikus vokalmikrofon. Kar, hogy nagyon sok a hamisitvany, klon masolat, rontva a hirnevet, elbizonytalanitva az esetleges felhasznalokat.

K
Solid and trustwothy
Komododragon 17.01.2024
It's a workhorse. Heavy, solid build quality but lacking the sensitivity and warmth of the superior models. You have to really sing in front of it, lips almost touching the wire mesh in order to get the best of it. On the plus side, you don't get sound pollution from other instruments or ambient environment because it doesn't catch any lateral sounds.

DC
The King
Dănuț Cătălin Zaharia 30.01.2024
Chiar dacă mixerul tău nu e cine știe ce, cu acest microfon te vei auzi bine. Nu face tu corecțiile, lasă potențiometrele la jumătate și microfonul te va ajuta. Eventual, funcție de incinta unde vei cânta, vei putea face corecții fine. Însă dacă și boxele tale sunt niște catastrofe, nu microfon îți trebuie, ci o amplificare completă. Spun asta din experiență proprie.

mu
Lejeritate enorma pentru evenimente muzicale!
micul ucenic 11.02.2020
Pe scurt, e un microfon care iti da incredere cand performezi, oriunde te-ai afla.

Reda, capteaza cu fidelitate, un mare avantaj cu switch-ul in cazul in care il tii in mana si doresti sa faci o mica pauza.
Mic ca dimensiune si usor.
Un produs bine inchegat.

Din nou, raport calitate - pret foarte BUN ! Recomand!

A
Super multumit!
Abdon_AP 08.03.2023
In general am folosit microfoane ieftine, pana am cantat undeva cu acest model, am simtit diferenta, astfel l-am cumparat si sunt multumit de el.

VS
Legendar
Valy S 30.03.2023
Acest microfon in mod normal nu mai are nevoie de prezentare! Sunet clar si cald. Cel putin pentru live este ideal!

d
E shure!
deltahard 27.11.2022
Un sunet inconfundabil . Merita toti banii!