Harley Benton G112 Celestion V30

Szállítás megközelítőleg Szerda, 8.05. és Csütörtök, 9.05. közt.
S
Jofajta igaslo
Szulej 05.12.2023
Betegre aggodtam magam, hogy mekkora oktondisag egy nevteken olcso cuccot venni, mikozben jo hangzast akarok a hazistudiomba; gitarladat, ami mikrofonozva lesz. Greenback es VC30 vagy Creamback 2x12 kozott vacillaltam, foleg Marshallok fele kacsingatva.

Vegul a budzse szava gyozott meg a jozan esze, a Harley-Benton 1x12-es ladat valasztottam.
Nem csalodtam. Egy Marshall DLH20-as fej ala kerult. A Celestion hangszoro teszi a dolgat, akar ckean, akar dzsi-dzsimetal kivitelu a rakuldott hang.
A kivitelezese nem Marshall, de nem banom. Jo doboz, jo hangszoroval.

Vegul ki kelkett mondanom, hogy a Harley-Benton nem kompromisszumos dontes, hanem jo dontes, mindent tud, amit tudnia kell. Es, ahigy nezegetem a ladat, bizony, szep is :)

NP
Perfect for hobby guitarist
Night Porter 24.05.2023
Cabinet with V30 celestion spaeker with this price, I think its a winner combination. It sounds good, perfect low end, high, powerfull mids. Only one con: the spandex is very sensitive.