Minden ár ÁFÁ-val

Díjmentes szállítás várható időpontja Csütörtök, 2.05. és Péntek, 3.05. közt.
P
Marshall 1960B "A GITÁRLÁDA"
PeterHUN 04.06.2023
T75-ös hangszórókkal szerelt gitárláda, a Marshalltól megszokott robosztus kivitelben. Egyszerűen tökéletes, vagy mégsem? A hangzással semmi gond. A Marshall minőségellenőreivel viszont van. Nem tudom milyen sűrűn fordulhat elő, hogy az "1960 LEAD" feliratú tábla hiányzik a ládáról, de én ilyet kaptam. Meg is írtam a Marshallnak is meg a Thomannak is. Azt a választ kaptam, hogy pótolják. Hát remélem így lesz :-( UPS szállította Magyarországra. A gyári dobozon kívül nem volt több csomagolás. Az viszont ki volt szakadva a láda elülső felénél. Mondtam a futárnak, hogy meg szeretném nézni nem szakította-e ki a szövetet is. Azt mondta nem bonthatom ki, vagy átveszem vagy nem, de ha nem akkor hetekig fog bolyongani a rendszerükben és lehet hogy egy másik futár kihozza 1 hónap mulva összeragasztószalagozva. 2023-ban ennek tényleg így kell működnie??? Jegyzőkönyvet sem vett fel. Kiszolgáltatottnak éreztem magam az előre kifizetett termék miatt! A ládát végül átvettem, és nem találtam rajta szakadást szerencsére. A hiányzó táblát a Thomann megígérte hogy pótolja. Várom. Ha nem képesek beletenni egy plusz kartondobozba a védelem miatt, nem kockáztaok újra a vásárlással.