AKG WMS 40 Mini Dual Vocal

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
m
Dobry mikrofon w dobrej cenie
mariopuccini 19.12.2019
W opisach ten mikrofon określa się jako dobry w dobrej cenie. Faktycznie tak jest. Trzeba uważać na umiejscowienie odbiornika - czasem potrafi trochę zaszumieć, jeśli jest blisko podłoża lub innych urządzeń. Ponadto trzeba uważać z wyłącznikiem mikrofonu - trudno trafić w środkowe położenie, gdy się "nie trafi" trzeba spodziewać się sporego, nieprzyjemnego impulsu w głośnikach.

WMS 40 Dual Vocal
MrGutaramos 17.08.2020
Zestawu używam do nagłaśniania kameralnych imprez. Zaletą jest długa praca na baterii a cena jest adekwatna do jakości.
Polecam zestaw w przypadku ograniczonego budżetu.

Y
Bardzo dobry stosunek jakości do ceny :-)
Yanbank 08.11.2023
Jako zadowolony klient takiego zestawu nie bardzo mam na co ponarzekać ;-) Ten zestaw 2 mikrofonów bezprzewodowych z jednym odbiornikiem ma zaskakująco dobre paramatetry.Długa praca na bateriach 1,5V AAA ( oraz na akumulatorkach) na PLUS.Dynamika i pasmo przenoszenia są na bardzo dobrym poziomie - kolejny PLUS. Następny PLUS to bezprzewodowy zasięg tego zestawu.Firma AKG zrobiła dobrą robotę :-) Jedyny MINUS jaki ma ten zestaw to plastik z jakiego wykonano mikrofony :-( Jest słaby ,jeśli nie jesteś ostrożny to dość szybko uszkodzisz klapkę trzymającą baterię a cała reszta mikrofonu dość szybko się rysuje.Podsumowując :-) niskie zużycie energii,
dobra i stabilna jakość dzwięku oraz niska cena sprawiają,że zakupiłbym ten zestaw ponownie.

U
Studio/scena
Usser 15.11.2019
Bardzo fajne, jak na swój przedział cenowy, mikrofony. Sprawdzą się w niewielkich klubach, gdzie nie używa się zbyt dużej ilości systemów bezprzewodowych

m
Swietne mikrofony
miVis 11.01.2018
W budzetowej cenie, niezawodne, jak do tej pory. Uzywa ich od lat przy róznego rodzaju eventów i sprawuja sie wspaniale !