Epiphone SG Classic Worn P-90 Green

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
G
Idealna w swojej kategorii
Gizmo94pl 14.02.2021
To moje pierwsze zetkniecie zarówno z kształtem SG jak i przetwornikami P-90, ale jestem zachwycony i ta piękna sztuka szybko stała się moją ulubioną gitarą do grania. Mój egzemplarz był perfekcyjnie ustawiony od samego wyjęcia z pudełka, nie musiałem nic samemu kombinować ani oddawać do lutnika. Gitara jest piękna i brzmi tak jak chciałem, piękny zielony kolor nadaje jej unikalnego wyglądu a i tak przychodzą na myśl klasyczne rockowe zespoły z końca lat '60, a przetworniki P-90 wyśmienicie współpracują ze wzmacniaczami. Może tylko ja tak mam ale wydaje mi się że tłumienie strun prawą ręką jest bardziej intuicyjne na tej gitarze niż na Stratach czy Les Paulach. Ogólnie w swoim przedziale cenowym lepszej gitary raczej nie znajdziesz, polecam.