Dostępny za 1-2 tygodnie
Dostępny za 1-2 tygodnie

Produkt będzie za niedługo dostępny i natychmiastowo gotowy do wysyłk.

G
Brawo! Jest jeszcze lepiej niż oczekiwałem :)
Gashoo 22.01.2024
Hello! :)
Gitara przybyła w dwa dni. Pomimo mrozów, śnieżyc. Profesjonalna realizacja zamówienia i transport. Instrument bardzo dobrze zapakowany. Po wyjęciu z kartonu HB-35 Plus spodobała mi się jeszcze bardziej niż na zdjęciach (na stronie internetowej). Uwaga! Nie sugerujcie się zdjęciami. Moja gitara wygląda inaczej. Inny układ kolorów. Dla mnie jest po prostu lepiej. Barwy są naturalne, łagodnie przechodząc z czerni w odcienie brązu zmieszane z domieszką głębokiej czerwieni, do pomarańczy. AAA flamed - W mocnym świetle doskonale tańczy. Mieni się. Błyszczy. Efekt 3D. Plecy również doskonale przygotowane. W łagodnym świetle jest bardzo naturalna w odcieniach miodu. Faktura drewna płyty wierzchniej posiada nieregularne rysunki - jest ich wiele (patrząc pod różnym kątem). Podoba mi się. Nie jest sztuczna. Prawdziwy Vintage. Lakier w doskonałej formie. Binding bez błędów. Otwory "f" - brawo! Główka, ładnie ozdobiona. Dobre klucze. Po transporcie z magazynu Thomann strój instrumentu był idealny (głęboki mróz). Gryf bardzo wygodny w kolorze glebokiej czerni. Progi dobrze wyszlifowane. Podstrunnica 10 punktów na 10. Siodełka w mostku ustawione. Stroi w oktawach.

Pickupy świetnie współpracują z moim Fender Blues Junior oraz z Hotone Ampero II Stage.

Nie znalazłem złych elementów.
Jest Wspaniale.

Gitara w cenie 249€... dobrze przygotowana, wygodna, wygląda i brzmi, jak instrument za minimum 1500€

Zaryzykuj. Kup. Warto. Polecam!

Jestem zawodowym muzykiem od 25 lat.
Krytycznym wobec nowych instrumentów.
Czepiam się szczegółów.
Posiadam, grałem na instrumentach "wielkich, legendarnych firm", które sprzedają bardzo drogie gitary i zarabiają majątek. Korzystają od dziesięcioleci z efektów kolosalnych akcji promocyjnych. Zaczarowali ludzi. Magia marketingu. Tylko bardzo drogie musi doskonałe.
Ja też byłem pewien, że instrumenty w tak niskiej cenie nie mogą być świetne. Nawet przeciętne. Myliłem się. Zmieniłem filozofię.
Rok temu zaryzykowałem. Kupiłem pierwszą gitarę Harley Benton.
Zaufałem.

Dziś posiadam 6:
HB SC-25 TH Firemist, HB JA-60CC Seafoam Green, HB SC-Special Faded White, HB SC-Junior Pelham Blue, HB JB-62CC DR, TE-52 NA Vintage Series.

Harley Benton HB-35 Plus Vintage Burst to kolejna - 7 GWIAZDA w mojej kolekcji.

Pozdrawiam Starych i Nowych fanów, miłośników gitar Harley Benton!

Dziekuję całemu zespołowi sklepu THOMANN ;) :)

K
I like it, but…
Kelebdraug 30.06.2022
if you expect guitar sounding like Gibson ES-335 you might be disappointed. It’s a nice instrument, good looking for sure, but just can’t be compared to the original. Furthermore my guitar came with improperly slotted nut, had to replace it on my own. Other issue I had was the lack of string height adjustment on the bridge. In order to really have fun using this instrument I was forced to install the Babicz bridge, which not only alleviated the problem, but made the instrument soind a whole lot better.

G
Harley Benton HB-35Plus - miłe zaskoczenie
Gnomm 14.03.2023
Gitara przyjechała dobrze zapakowana. Zaskoczyła mnie jakość wykonania mojego egzemplarza - byłem przygotowany, że będzie gorzej. Szczerze mogę polecić tę gitarę.