Millenium DTRAB-1118 Drum Stool pneumat

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
k
Świetny produkt
kadafiks 26.06.2019
Po roku użytkowania jestem bardzo zadowolonym użytkownikiem tego stołka. Po kilku godzinach gry nie czuję dyskomfortu, dzięki oparciu i pneumatyce czuję zdecydowaną różnicę w obciążeniu części krzyżowej kręgosłupa. Jest bardzo stabilny i wydaje się niezniszczalny.
Jedynym minusem który z rzadka irytuje przy przenoszeniu sprzętu to dolny motylek u podstawy stołka. Kręci się ciężko i wykonany jest bardzo słabo, ale działa. Wymiana motylka to kosz rzędu 5-10zł i problem znika.
Polecam

UPDATE po 3 latach użytkownia - wciąż sprawny, wygodny i bez oznak zużycia ! Mógłby tylko być nieco wyższy, dla mnie (183cm) jest bardzo zapas w górę, ale raczej siedzę wysoko.

K
Wygodny tron króla
Klessky92 31.01.2021
Najważniejsza zasada medytacji - przyjmij wygodną pozycję. Z tym tronem jest to o wiele łatwiejsze :D

a
Dobry wybór
agaart 26.02.2021
Wyrób za te pieniądze godny polecenia.
Wygodny w transporcie i w użytkowaniu.
Polecam