Millenium MD-90 Mobile Drum

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
m
Obawiałem się
moye 02.11.2023
Kupiłem jako zabawkę żeby od czasu do czasu w moim home recordingu wprowadzić jakieś perkusyjne próbki okazało się że bardzo jest mi to urządzenie przydatne działa świetnie po Midi i mogę korzystać z zawodowych próbek perkusyjnych które mam w swoim oprogramowaniu urządzenie tanie wydaje się trwałe i robi robotę, A cena śmieszna polecam

P
Idealne dla początkujących
PtkDrummer 24.12.2023
W tej półce cenowej - nie ma lepszego produktu dla kogoś, kto chciałby spróbować swoich sił ze wspaniałym instrumentem, jakim jest perkusja, ale jednocześnie nie chce od razu inwestować w pełen zestaw(te bywają naprawdę drogie) lub nie ma zbyt dużo miejsca do gry. Pad perkusyjny wystarczy rozstawić na najprostszym stoliku i gotowe! Dźwięki są naprawdę dobrej jakości i cieszą ucho, nawet jeśli używamy wbudowanego głośnika. Dla chcących ćwiczyć w ciszy istnieje opcja podłączenia słuchawek, a dźwięk samego uderzania w pady nie jest aż tak głośny. Jedynym minusem są pedały - kiedy już staniemy się nieco bardziej zaawansowani, mogą one nie wystarczyć, jednak do nauczenia się podstaw i wyrobienia koordynacji nadają się idealnie.

Do grania w domu ok
MariuszM 19.03.2018
Zajmuje malo miejsca i mozna sie troche wyzyc.