Swissonic USB Hub 1916

Wysyłka spodziewana do dnia Piątek, 26.04.
ME
Swissonic USB Hub 1916 Opinia
Marcin Enes 25.10.2019
Plusy :
- Duża ilość wejść
- Zasili najbardziej prądożercze urządzenia
- Szybki przesył danych ( jak na taki hub )
- Wszystkie 16 wejść USB na jednym kablu do laptopa ? ( GE NIAL NE )

Minusy :
- Głośność wiatraka : w sytuacji gdzie w pomieszczeniu jest więcej niż 27 stopni albo hub leży na innym źródle ciepła jak karta dźwiękowa , odpala się głośny wiatrak który nie przestaje już działać do wyłączenia sprzętu co może przeszkadzać w produkcji ( trzeba trzymać z dala od Ciepła i utrzymywać ~25C w pokoju )
- Brak I/O na każdym wejściu USB z przodu huba
- Wielkość

Podsumowanie :
Świetny hub ! Bardzo przydatny w sytuacji gdzie jest dużo urządzeń podpiętych po usb , mający duży pobór mocy ( w moim przypadku 9 z czego 6 synthów) inne huby nie dawały rady i nie wykrywały urządzeń albo się psuły , bardzo solidny , minusy to wiatrak i jego głośność , zdecydowanie wolał bym jakiś inny system chłodzenia nawet jeśli miał by być droższy , brak I/O na przednim panelu , mam podpięte na stałe pare dysków i nie za każdym razem jak włączam komputer chce je aktywować, mógłby być mniejszy.

GK
Bosko
Grzegorz Koz?owski 25.12.2021
Nie wiem jak mogłem wczesniej pracować bez tego HUBa