Thomann E-Bass Gigbag Premium

Szacowana dostawa pomiędzy Środa, 15.05. and Czwartek, 16.05.
TL
Swietny gigbag/pokrowiec
Tomasz Ligęza 07.03.2019
Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu. Sztywny tak ze daje pewnosc, ze instrumentowi nic sie nie stanie. Kupilem zamiast sztywnego futeralu i w tej roli jest swietny. Jestem sklonny uzywac tego pokrowca nawet do drozszych instrumentów bo daje mi pewnosc, ze nic sie nie stanie.

DR
Niezły, ale nietrwały
Don Rogallo 04.05.2022
Futerał o grubych ściankach, z praktycznymi kieszeniami, wykonany z materiału budzącego zaufanie. Niestety po niespełna roku użytkowania musiałem obszyć mocowania uszu, bo zaczęły grozić oberwaniem- a bas, który w nim noszę, wcale do ciężkich nie należy (BZ-5000).
Na szczęście trzymałem rękę na pulsie- kolega z innego zespołu ostrzegł mnie, że miał taki sam jigbag i po zerwaniu paska bas wylądował na glebie- na szczęście futerał ochronił gitarę przed uszkodzeniem.

K
Dobry futerał przy umiarkowanej eksploatacji
KubaFromP?ock 27.06.2023
Futerał jest bardzo wygodny, ma praktycznie zaprojektowane kieszenie oraz możliwość zapięcia paska służącego do przenoszenia gitary tylko na jednym ramieniu. Brakuje uchwytu z przodu gitary (nad kieszenią główną) - przydaje się on przy wyjmowaniu gitary leżącej np. na tylnej kanapie samochodu. Niestety po dłuższym czasie używania futerału (u mnie około 3 lata) futerał zaczyna się rozpadać - zapięcie paska bocznego (naramiennego) zaczyna się nadrywać ujawniając materiał wewnątrz futerału. Podobnie paski ramienne zaczynają się nadrywać. Ogólnie polecam osobom, które sporadycznie przenoszą instrumenty - instrumenty są w nim całkiem bezpieczne. Jednak dla osób często chodzących gdzieś z gitarą, prawdopodobnie po czasie futerał będzie do wymiany

Arek1976 18.01.2022
Wysokiej jakości pokrowiec. Polecam.Dziękuje Thomann

T
Fender Deluxe w nim jest bezpieczny
Tofifi 23.01.2021
Polecam go dla użytkowników basowych gitar, Thomann dobra robota . Dzięki!

R
Świetny pokrowiec w dobrej cenie.
R-o-b-e-r-t 27.04.2021
Polecam ten pokrowiec ponieważ basówka świetnie w nim leży i odpowiednio ją chroni. Sporo miejsca na kabel nuty itp.
Sporo waży ale dla mnie to nie jest wada, coś za coś.
Ogólnie polecam!!!

t
ttomek 20.12.2017
bardzo dobry pokrowiec. Gruby, solidny, basidlo w nim mieszka wygodnie. W tej cenie nie ma lepszego.

Polecam
Anonimowy 14.11.2016
Po prostu polecam!
Bardzo fajny Gigbag!

b
bajjtel 14.12.2023
Dobrze spasowany pokrowiec z porządnych materiałów, posłuży długo

F
Konkretny pokrowiec
Franxxx 16.05.2019
Dobry pokrowiec, co prawda nieco mi się naderwał w jednym miejscu, ale trzeba pamiętać, żeby nie wrzucać tam wszystkich gratów do grania, do czego kusi pojemność.