Thomann E-Bass Case

Wysyłka spodziewana do dnia Poniedziałek, 29.04.
DM
Case dla Chalturnika, Weselnika.
Damian M 10.07.2018
Jak wiadomo, w zespole weselnym pokrowce nie maja latwego zycia. Czesty transport i to transport w róznych warunkach pokazuje, ze Case musi byc dobrej jakosci. Taki wlasnie jest Case Thomanna.
Uzywam go w Zespole Weselnym juz kilkanascie miesiecy i nie widac na nim wiekszych sladów zuzycia.
Plusem na pewno jest jego wytrzymalosc, i bezpieczenstwo gitary, która jest w srodku.
Porzadne zapiecia i zawiasy to kolejne jego atuty.
Minusem jest rysujaca sie powloka z skóry, która obity jest pokrowiec. Gdyby byla troszke grubsza, pokrowiec na pewno bylby bardziej odporny na zarysowania.

Przerabialem duzo pokrowców gitarowych m.in: Warwick, Fender, ale ten jesli chodzi o stosunek cena/jakosc jest idealny!

D
Twardy i solidny
Dzonatanos 27.08.2021
Wytrzymały, twardy, jak za te pieniądze co dałem to iście rewelacyjny

P
Futera? przydatna rzecz
Patrol 21.01.2018
Co to produktu nie ma sie czego doczepic, jest wykonany solidnie, bez oznak uchybien, dodatkowa skrytka na gadzety bardzo przydatna.

J
Jajo 15.10.2017
Jedna wada. Zamki słabej jakości.

T
Solidny i niedrogi
ThePatriarch 19.04.2023
Solidny futerał za niewygórowane pieniądze. Dobrze zabezpiecza gitarę basową w trakcie tras koncertowych. Dobrze wyważony pod względem ciężaru.

L4
Nie pasuje do basu Sterling Sting Ray.
Lech 4F 11.11.2022
Kupilem w komplecie ze Sting Ray Sub series by Music Man bo byl opis ze pasuje idealnie. Niestety gryf lezy luzno i rusza sie w czasie transportu... Poza tym case solidny i bardzo dobrze wykonany.

BB
Dobry twardy case
Beniamin B 21.05.2019
Dobry case w tej cenie. Jedynie trzeba uważać na eko skórę, którą jest pokryty, bo łatwo przecinają ją inne twarde, ostro zakończone case. Poza tym jest świetnie.

m
mati14205 06.03.2018
Case jest swietny spelnia swoja role jest solidny zdecydowanie wart swojej ceny Polecam!!!

t
ttomek 20.12.2017
tani i solidny. W tej cenie najlepszy. Nie ma co sie szarpac na takie po pare stówek.