Naskladnění během 1-2 týdnů
Naskladnění během 1-2 týdnů

Tento produkt bude brzy naskladněn a hned poté může být expedován.

Š
Super možnosti za relativně minimální cenu
Šimon 16.07.2020
Za stejnou cenu se běžně kupují "designové" dvou- max čtyř- kanálový zvukovky, který ničím nevynikají. Tahle zvukovka umí úplně všechno a navíc k ní jde připojit ADAT rozšíření o dalších a vstupů a výstupů. Na to už člověk nahraje celou živou kapelu i bicíma bez žádnejch kompromisů... Jen mít všechny ty majky... Taky oceňuju knob s monitoringovym mixem, mono button a dva separátní výstupy na sluchátka... Paráda.

D
USB Interface
Dunhill 04.07.2022
Nemám co bych vytkl. Kvalitní výrobek za dobrou cenu.

R
low cost studio
Ratto 22.07.2022
Ideálne pre začínajúce štúdio. Dobrá kvalita zvuku, množstvo funkcií a zapojení, prijateľne nízka hladina šumu, HI-Z funguje naozaj dobre.

P
Naprostá spokojenost
Ponyxis 29.04.2020
S audio interfacem jsem velice spokojený. Ve studiu jsem dělal menší update a hledal jsem zvukovku která bude mít dost vstupů a výstupů a bude se dat i rozšířit. Behringer UMC1820 naprosto splnil moje očekávání. Výborně pracuje se všemi DAW programy(používám Presonus Stuio ONE a Ableton Live).

B
Super
BeatHoven 17.10.2020
Za tu cenu skvělé, jenom má trochu málo vstupního signálu ale to se dá vyřešit vhodným sw. Jenom trochu bacha na to že potřebujete behringeráckej ovladač (nebo alespoň mě to bez toho nešlo nastavit v cubaseu).

A
UMC 1820
Anonymní 15.06.2022
Při malém vstupním signálu je potřeba nastavit velky zisk. Narustá obrovský šum

H
Solid sound card with possible extension of inputs
HerrMano 30.08.2022
Great sound card for a smaller studio. If you do not need inputs for drums and live gig at once, this is definitely a good amount of inputs.

The sound is fine, the connection also works fine with macOS.

C
Doporučuji
CzechElvis.cz 05.08.2023
Ideální do různých home studií, ap., čistý, neutrální zvuk s minimem šumu

JB
Mnoho funkcí za málo peněz
Jakub B 13.09.2023
V této cenové relaci, s tímto množstvím funkcí, nemá ve své cenové kategorii konkurenci. Pro někoho, kdo začíná s nahráváním skvělé řešení za málo peněz.