M-Audio Keystation 61 MK3

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 2.05.Pátek, 3.05.
EM
Piano pro zacatecnika
Eric Mullder 27.08.2019
Piano jsem zakoupil jako totalni zacatecnik ve hre na tento nastroj. Pripojil jsem jej k PC a k memu DAW FL Studio. Piano se okamzite chytlo bez nutnosti instalovani jakehokoli ovladace. K nastroji dostanete piano VSTi, ktere jsem vyzkousel a odinstaloval. Existuje spousta lepsich nastroju (napr 4Front) pro vas DAW.

Zpracovani je velmi dobre, tlacitka reaguji presne, jak maji. Po par dnech s pomoci YouTube budete schopni zahrat zakladni pisnicky.

Urcite doporucuji min 61 klavesove piano, pokud se chcete naucit na nej hrat klasickou i moderni hudbu. 49ka je malo, protoze se nedostanete do vsech oktav, ktere skladby vyzaduji.

A
Klaves, ktory plni svoj ucel na 100%
Anonymní 05.01.2023
Klaves som kupoval do skusobne na skladanie backing trackov. Ozaj mu nie je co vytknut. V danej cenovej relacii dostanete presne to co ocakavate. Klavesy maju prijemny odpor, nie su rozkyvane, fadery a pitch modulator su pevne a tie co sa maju vratit na miesto sa tam aj vracaju. Za mna spokojnost.