Millenium PD-123 Pro Bass Drum Pedal

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 2.05.Pátek, 3.05.
D
Deviance 07.08.2023
Kupoval jsem 2 pro dvoukopákovou sadu a první dojem super, pevný převod vypadá robustně a přitom velmi funkčně, avšak stavba těla pedálu se při sešlapování jemně pohybuje, což nevypadá úplně betelně, ale za tu cenu neočekávám Demona. Jediným problémem bylo nefunkčnost při doručení, musel jsem odšroubovat podestavbu opravit špatně namontované součástky a poté již vše fungovalo jak má. Dalším mínusem je, že i když přesně na mm seřídím obě šlapky stejně, tak se jedna houpe dýl než druhá, to už je pružinkou nebo jinou gramáží materiálu, která není 100% shodná, tudíž jsou zde mini rozdíly, které o vteřinu jeden pedál zhoupnou dýl, ale jinak cena výkon pecka! Dávám velký palec nahoru a doporučuju!