Shure SE215-CL

Dodání přibližně v rozmezí Čtvrtek, 2.05.Pátek, 3.05.
B
Good entry level for IEMs but not even close to custom fit
Bitrklaa 28.07.2021
This is great entry level "industry standard" headphones for IEMs. I have used (I am drummer) it for a couple of years but switched to custom fit 64audio A4ts which is a completely new level of experience in terms of sound, comfort and noise cancelation. The same switch also did our bassist and we have agreed that the difference in bass thickness, sound clarity and also the comfort for the ears (air pressure, the fit etc.) is significant. If I hadn't experienced the comparison I would have gone for a better marks but in this case I must give it a mediocre marks..

u
Za tu cenu lepsie ako vyborne
unLaXo 19.10.2017
Treba si zvyknut na sposob nasadzovania.
potom uz funguju lepsie ako by sa od ceny dalo cakat.
Kazdy kto zacina s IEM by mal zacat s tymito sluchadlami. Ostatne lacnejsie sa neoplati ani skusat.
Ak ma niekto mensie usne kanaliky alebo usi, neodporucam - su dost velke a aj najmensia nasada zvykne zeny v uchu tlacit.

P
PetrH 06.11.2019
ZA ty peníze je to super

H
Dream come true!!
Hospi 09.09.2021
Dlouho jsme hledal sluchátka, které mi padnou nejen tvarem, ale hlavě zvukem. Zde je vše naprosto v pořádku a všem mohu jen doporučit. cena/výkon=láska!!!!

M
Pecka
Masomlejn 24.01.2024
Luxusní sluchátka, v příslušenství velké množství náhradních špuntů. Zvuk krásně čistý, všeho akorát. Skvělé i pouze na poslech hudby. Skvěle drží v uších a to mě většina sluchátek drží špatně.

A
Great sound isolation, not completely reliable built quality
Anonymní 08.06.2016
These earphones shine in terms of sound isolation. When you play music in low to regular volume, you don't hear anything around you even at noisy railway station.

Thanks to their great isolation I love to use them when recording. I use amp modeling and having dry ringing strings bleeding into regular headphones is very misleading. These earphones solve it perfectly.

As for the sound, It is all right. It won't blow you away but it's solid enough to the point I can happily use them as full band stereo IEM while playing a bass guitar and synths.

Build quality doesn't scream of confidence though. Especially the way earphones are connected to detachable cable. First pair I bought had bad connection at one ear and stopped playing after just a couple of uses. I had to return them for replacement. Second pair I got has been working fine so far.

A
Super sluchátka
Anonymní 27.03.2023
Nehrají úplně rovně, ale nějakýma korekcema výšek se dá dosáhnout zřetelnýho zvuku.
Sedí pohodlně; chce si to trochu zvyknout na způsob nasazování, ale to není žádnej problém. :)))))))

G
Perfektní zvuk, levně působící zpracování.
GreenerCZ 30.04.2019
Zvuk těchto sluchátek je precizní a vyvážený. Útlum okolních zvuků je snad vyšší než u běžných špuntů do uší. Bohužel na mně působí dojmem mnohem levnějších sluchátek. Sluchátka po hodině nošení znatelně tlačí v uchu, na delší nošení jsou nepříjemná.

ZP
Super cena/výkon
Zdeněk Pecina 20.02.2024
Sluchátka využívám k drátovému odposlechu a naplno splnily moje očekávání. Byl jsem překvapen kvalitou zvuku při připojení k počítači či telefonu.

C
Ve?a muziky za málo pe?azí
C.V.T. 15.05.2018
Skú¨al som viacero slúchatiek, skú¨al som aj 315ky aj 415ky. Paradoxne tieto 215ky mi zneli najlep¨ie z nich. Pou¸ívam ich ako in-ear pri ¸ivom hraní a nemám s nimi najmen¨í problém. Samozrejme, kto je zvyknutý na kvalitu slúchadiel za 1000 euro a vy¨¨ie, tak tu sa nedo?ká ¸iadnej senzácie. Pokia? ale h?adáte príjemný reálny posluch a nechcete za to plati? horibilné sumy - odporú?am.