Stairville Quad Par Profile 5x8W RGBW 25°

Odešleme pravděpodobně do Středa, 8.05.
S
Silné, pevné a kvalitné prevedenie.
SnbRoman 17.08.2017
Svetla sú skuto?ne kvalitné po ka¸dej stránke. Kovové telo dostato?ne elektroniku vo vnútri chráni a zvládnu aj neopatrnej¨ie zaobchádzanie, prípadne kopnutie pri tancova?ke. 40 wattov je poctivých a u¸ pár týchto svetiel doká¸e nasvieti? sálu.

Strejda Špetlík 24.02.2020
Mám 12ks už téměř dva roky, neustále na cestách, často v prašném prostředí a měnící se vlhkosti. Úmrtnost zatím nulová, což jsem vzhledem k ceně rozhodně nečekal. Míchání barev osmibitové, z čehož vyplývají příslušná omezení, ale ve barevnost světelné stopy je jednolitá. 40 wattů svítí, jak má. Poměr cena/výkon naprosto excelentní.

MP
Spokojnos?
Michal PE 12.04.2017
Stairville Quad Par Profile 5x8W RGBW pou¸ívam na nasvietenie stien po?as spolo?enských udalostí.
Prekvapila ma intenzita svietenia no tých 8W je naozaj dostato?ná sila pre moje pou¸itie. Menu na svetle je jednoduché ale za to ve?mi praktické a dobre sa ovláda. Ur?ite odporú?am !!!

m
Svietivost a telo
matuspeet 31.10.2018
Uplne top co sa tyka v svietivosti a telo PAR, kovove, vydrzi dlho !

i
index.miro 16.10.2018
Sú to výborné svetlá.
Na jednom sa mi po dlh¨om ?ase vypálila ?ervená led, a tá reklamácia bola perfektná - zaslanie na náklady Thomannu, rýchla oprava. Chválim výrobok aj predajcu.